Türkçe Sayfamıza Hoşgeldiniz!

Biz Balyolu yani dünyanın ilk bal ve geleneksel yemek tadımı amaçlı gezi programıyız. Yolcularımızı kırsal üreticiler ile biraraya getirir ve çevreye duyarlı yerel küçük işletmeleri destekleriz. 2012’de ilk pilot turumuzu Kuzeydoğu Türkiye’de bal tadımı ile  yaptık ve çok beğeni topladık. 2013’e de bu heyecanla hazırız!

Standartları sektörde bulabileceğiniz ne başka hiçbir alternatife ne de  birbirine benzemeyen pekçok farklı tur seçeneğimiz var. Bütün gezilerimizi 6 kişi ile sınırlıyoruz ki tüm yolcularımız Kuzeydoğu Türkiye’nin yerel yemek, kültür ve gelenekleriyle bezenmiş, samimi, kişisel ve sosyal bir tecrübe yaşayabilsinler.

Haydi siz de 2013 gezilerimiz den birine katılın.

 

GEZiLERiMiZ

Dolu dolu bal keşfi – 8 gün
Bal tadımı turu – 4 gün
En tatlı fotoğraf keşfi – 8 gün
Yürüyüşle keşif – 8 gün

Ayrıca özel turlar da düzenliyoruz.

 

Turlarımız hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi isterseniz gezi irtibat formunu doldurabilir ya da bizimle bu form  aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. En son haber bültenimizi okumak için buraya tıklayın.

 

Daha ne bekliyorsunuz? Şimdi rezervasyon yaptırın.

 

 

 

 

 

close
Facebook Iconfacebook like buttonYouTube IconTwitter Icontwitter follow buttonFollow Us on PinterestFollow Us on PinterestFollow Us on PinterestFollow Us on PinterestFollow Us on PinterestFollow Us on Pinterest